Jak już na zdjęciach z marca mogliście zobaczyć dostałam się do kampanii ambasadorskiej TRND, gdzie razem z 110 innymi kobietami będziemy testować urządzenie do depilacji Philips Lumea Prestige. Dzisiaj chcę Wam opisać urządzenie, z czego się składa, jak wygląda i moje początkowe opinie. Post końcowy czyli podsumowujący pojawi się razem z końcem kampanii, czyli na przełomie września i października 🙂 Wtedy zdam Wam pełną relację 🙂

A teraz zapraszam na kilka ciekawych informacji 🙂 

Philips Lumea Prestige BRI956

 

Wszystko o depilacji światłem 🙂
Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła pulsacyjnego, opartą na metodach stosowanych dotąd w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Philips współpracując z dermatologami dostosował tę metodę do skutecznego i w pełni bezpiecznego stosowania w domu.
Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów, w rezultacie włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów. 
Depilacja całego ciała – wymienne nasadki 🙂
Model który ja posiadam to Lumea Prestige BRI956, ma on w zestawie aż 4 wymienne nakładki, które różnią się kształtem, rozmiarem okienek i filtrami.
Duża nasadka do ciała (4.1cm) umożliwia wygodną depilację wszystkich większych partii ciała (nogi, podbrzusze, ramiona). Nasadka ta jest dołączona do wszystkich modeli Philips Lumea Prestige.
Duża nasadka do pach (3cm) umożliwia wygodną depilację pach. Nasadka ta jest dołączona do modelu Lumea Prestige BRI956.
Nasadka do okolic bikini (3cm) umożliwia wygodniejsze i bardziej efektywne zabiegi na grubszych i mocniejszych włosach występujących w strefie bikini niż standardowa nasadka do ciała. Nasadka ta jest dołączona do modelu Lumea Prestige BRI953 oraz BRI956.
Precyzyjna nasadka do twarzy (2cm) wyposażona jest w dodatkowy filtr o intensywnie czerwonej barwie, który zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegów na delikatnej skórze twarzy. Nasadka ta jest dołączona do wszystkich modeli Lumea Prestige. 
Urządzenie posiada wbudowany czujnik SmartSkin który rozpoznaje kolor Naszej skóry i doradza Nam właściwy poziom intensywności zabiegu. Jeżeli jednak poczujemy że poziom światła jest zbyt wysoki czy też niski mamy możliwość przejścia na tryb manualnego doboru intensywności światła. Zabiegi możemy wykonywać na zasilaniu bezprzewodowym ( nie ważne czy na kanapie w salonie czy przy biurku), jak i po podłączeniu do sieci (gdy wyczerpie Nam się bateria). Wykonywane zabiegi są totalnie bezbolesne, na początku czuć „przyjemne” ciepło i w sumie tyle z efektów „czuciowych”. Lumea Prestige posiada lampę o wysokiej wydajności ponad 250 000 błysków, co zapewnia nawet do 20 lat użytkowania przez jedną osobę. A co najważniejsze, lampy nie trzeba wymieniać, więc nie musimy się martwić o dodatkowe koszty użytkowania. Nie wydaje żadnych dźwięków, pisków i innych nieprzyjemnych dla uszu odgłosów. Kiedy włączymy urządzenie słyszymy lekki szum, ale nie jest to szum niczym suszarka do włosów, a więc zabieg depilacji możemy sobie wykonać nawet o 24 w nocy bez obaw że obudzimy domowników 🙂 
Dzisiaj chciałam Was tylko zapoznać z urządzeniem. Pełna relacja z zabiegów, moje odczucia, czy jestem na Tak czy też na Nie pojawi się jesienią 🙂 
A wy znacie to urządzenie ? 
 
Philips Lumea Prestige BRI956
Philips Lumea Prestige BRI956
Philips Lumea Prestige BRI956
Philips Lumea Prestige BRI956
Philips Lumea Prestige BRI956
 

3 thoughts on “165 Philips Lumea Prestige BRI956

  1. Mega mega zazdroszczę 😀 😀 super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona!

  2. Ewa Falejczyk pisze:

    Powiem Ci szczerze że sama jestem ciekawa jak to wyjdzie przy podsumowaniu całej kampanii, ale jak na razie jestem na Tak 😀

  3. Audrey pisze:

    Różne opinie słyszałam na temat tego urządzenia… Ciekawe jak się u Ciebie sprawdzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *